Dzień pełen wrażeń by Karmel!

  • warning: include(./sites/all/modules/advanced_forum/advanced_forum-topic-header.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/peron/domains/zperonowki.com/public_html/site/includes/theme.inc on line 1079.
  • warning: include(): Failed opening './sites/all/modules/advanced_forum/advanced_forum-topic-header.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/peron/domains/zperonowki.com/public_html/site/includes/theme.inc on line 1079.

Dzień pełen wrażeń by Karmel! Zdobywa kolejną sprawność! Głupawka życia a teraz wracamy do domu przez osiedle domków wiem że są tam owczarki które jak większość nie potrafią trzymać mordy na kłódkę kiedy inny czworonogów przechodzi dochodzimy do bramy oczywiście kita w sierp irokez wiec mowie spokojnie. Nie zdążyłem dokończyć pojawia się wkurwiony ONek i piłuje papa Karmel wersja agresiw pro ale patrzy mi w oczy nawet nie burknie a ONek jakoś inaczej się zachowuje wkurwiony skacze na płot biega jak nigdy Patrze na Toruka a on idzie patrzy się na mnie więc nie ma szans żeby to on prowokował, no fakt że wersja hard ale dla Oka to nie nowość i nagle olśnienie!!! Patrze na Rudego a ten patrząc mi się w oczy idzie i wygląda jak Twoface z Batmana po mojej stronie grzeczny kochany kizia mizia a z drugiej strony dwie póły zębów na widoku! Co za burak Smile)

Skad ja to znam :D

Skad ja to znam Laughing out loud Bolton tak prowokowal dogi...dluuugo bylam przekonana, ze probuja mi atakowac grzecznie maszerujacego niuniusia Smile