Uwaga nowa choroba

  • warning: include(./sites/all/modules/advanced_forum/advanced_forum-topic-header.tpl.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/peron/domains/zperonowki.com/public_html/site/includes/theme.inc on line 1079.
  • warning: include(): Failed opening './sites/all/modules/advanced_forum/advanced_forum-topic-header.tpl.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php56/lib/php') in /home/peron/domains/zperonowki.com/public_html/site/includes/theme.inc on line 1079.

Proszę komentować artykuł tutaj:

Please comment the article here:

Bitte schreiben Sie hier den Kommentar zum Artikel:

Uwaga nowa choroba

- Planujemy właśnie zmianę auta - w wyszukiwarkach zawsze zaznaczamy KOMBI.
- Myśląc o przyszłym domu oczy nam się świecą na myśl o wyprowadzeniu się z miasta (będziemy mogli mieć więcej (na razie tylko1) psów)
- Nasz belguś je regularnie i zdrowo, my niekoniecznie...
- Jak widzimy innego Belga albo ładnego psa na ulicy to cieszymy się jak głupi a czasami rozpoczynamy pościg w celu przeprowadzenia konwersacji na temat psów.

Na skalę wejdziemy jak będziemy mieli 3 pieski i dom poza miastem.

Uwaga nowa choroba

Ja od siebie mogę dodać, że jeśli w miejsce"pies" wstawimy "koń' , to też działa.
Obecnie przy trzech koniach i tylko jednym psie choroba nadal postępuje i raczej marne szanse mamy na ozdrowienie... bo czekamy właśnie na wilczaka.... i to na pewno nie będzie koniec;)szczególnie że 4 ha "ogródka przydomowego" to czynnik wybitnie "chorobotwórczy";)Ubolewamy z powodu braku KOMBI, no ale od czego jest przyczepa;)