Adventure Racing 2010 ( IV Galicyjskie Wilczaków Spotkanie)

2 posty / 0 new
Ostatni wpis
Portret użytkownika Margo
Nieobecny
Zarejestrowany: 12/14/2010
Wpisy: 3287
Adventure Racing 2010 ( IV Galicyjskie Wilczaków Spotkanie)

Adventure Racing 2010 ( IV Galicyjskie Wilczaków Spotkanie)Podaje za Magda, bo jeszcze mozna sie zapisac, a warto:

W bieżącym roku postanowiliśmy zmienić nieco formułę Spotkania Galicyjskiego. Poprzednia, czyli jej brak, zdopingowała nas do wymyślenia czegoś nowego, i tak po wielu nieprzespanych nocach narodził się pomysł. W 2010 roku Spotkanie Galicyjskie odbędzie się w dniach 24-26 września w Dolinie Będkowskiej, w otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej wraz z Mistrzostwami Polski w Adventure Racing. Równoległa impreza, czyli Wolfdog Adventure Racing będzie pierwszą polską edycją zawodów w stylu Pro Evolution Contest. Program imprezy obejmie m.in. bieg z psem na dystansie 10 lub 21 km na zamkniętej i zabezpieczonej trasie, wykonywanie zadań na punktach kontrolnych ( zadania dla psów wykonywane wspólnie z ludźmi i dla ludzi wykonywane wspólnie z psami takie jak tor agility, wspinaczka, zjazdy i tyrolki, strzelanie itp.). W planie także pokazy Jednostki Ratowniczo-Poszukiwawczej PSP, przejażdżki quadami, ognisko, grill itp. Wszyscy chętni którzy nie będą czuli się na siłach wystartować w pełnej trasie, będą mogli spróbować swoich umiejętności na poszczególnych punktach trasy. Będzie także możliwość startu w równoległych zawodach Adventure Racing bez psa. Impreza nasza będzie zorganizowana dzięki nieocenionej pomocy i współpracy z Jurajską Izbą Gospodarczą, Jura Moto Sport, Jednostką Ratowniczo-Poszukiwawczą z psami Państwowej Straży Pożarnej i wielu innych. Dokładne informacje ukażą się na naszej stronie, stronie Jurajskiej Izby Gospodarczej oraz maratonypolskie.pl. Nocleg będzie w schronisku lub na polu namiotowym. Na miejscu wygodny parking. Możliwy jest też nieskomplikowany dojazd PKP. ZAPRASZAMY!!! Dla zachęty link do relacji z zeszłorocznej imprezy, wtedy jeszcze mistrzostw Małopolski:

http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=8&action=2&code=1834

Odzew przekroczył moje najśmielsze oczekiwania. Ponieważ do imprezy jest jeszcze trochę czasu, konkretne informacje ukażą się ze stosownym wyprzedzeniem. Tym nie mniej poruszę parę kwestii które już teraz mogą niepokoić. A mianowicie:
1) będziemy mieli do dyspozycji całą Dolinę Będkowską, jak długa i szeroka.
2) nocleg będzie w schronisku lub na polu namiotowym. Obiekt jest cały dla nas.
3) co do kategorii, to ponieważ w tym samym czasie i miejscu odbywają się "zwykłe" zawody Adventure Racing, klasyfikacja będzie prowadzona w/g tych samych kryteriów, tzn. K20, K30, K40 (kobiet), M20, M30, M40 (mężczyzn) - ( gdzie "20" oznacza poniżej i do 20 roku życia, "40" do 40 roku życia i powyżej) oraz rodzinna, bez kryterium wieku, drużynowa i open dla całości. W przypadku stawienia się rekordowo małej lub rekordowo dużej ilości uczestników, kategorie możemy zmodyfikować:)
4) impreza prowadzona będzie pod patronatem pani wójt gminy Zabierzów i Starosty krakowskiego. Za zajęcie miejsc 1-3 w kategorii open przewidziane będą dyplomy i puchary, a dla wszystkich uczestników którzy ukończą całość trasy - medale. Dla uczestników poszczególnych konkurencji bez udziału w całości trasy - dyplomy.
5) impreza będzie doskonałą promocją rasy, ponieważ częścią składową będą też mistrzostwa dziennikarzy w Adventure Racing.
6) a teraz to co nieprzyjemne - opłata startowa: wyniesie ok. 50 zł od każdej startującej osoby ( bo drużynowo mogą wystartować np. 2 osoby z 1 psem). Tym nie mniej w opłacie startowej zawarte będą: numer startowy, materiały sponsorów, wyżywienie całodobowe ( jedzenie, napoje, również izotoniki i alkohol:), wszystkie atrakcje towarzyszące. Wysokość tej opłaty wynika też z tego, że trasa zabezpieczona jest przez specjalistów z uprawnieniami do zabezpieczenia imprez masowych i prac wysokościowych ( niektóre "atrakcje" zlokalizowane będą do 30 m nad ziemią;)
7) tak jak już wcześniej wspominałem, dokładny program, regulamin, mapa dojazdu, mapa trasy i inne ważne informacje będą opublikowane na stronie Jurajskiej Izby Gospodarczej, maratonypolskie.pl, oraz na naszej:) w stosownym czasie:)

Portret użytkownika Margo
Nieobecny
Zarejestrowany: 12/14/2010
Wpisy: 3287
Adventure Racing 2010 ( IV Galicyjskie Wilczaków Spotkanie)

Oto link do informacji ( regulamin ) i zgłoszenia na Wolfdog Adventure Racing. Zgłoszenie należy odesłać na adres e-mail podany w regulaminie. Serdecznie zapraszamy!!!
http://www.imprezyjurajskie.pl/terminarz.html

Aby odpowidać zaloguj się lub utwórz konto