I Sprawdzianie Kompetencji Zespołów Tropienia Użytkowego

1 post / 0 new
Portret użytkownika Margo
Nieobecny
Zarejestrowany: 12/14/2010
Wpisy: 3287
I Sprawdzianie Kompetencji Zespołów Tropienia Użytkowego

W imieniu Marii Kuncewicz i swoim zapraszamy do wzięcia udziału w I Sprawdzianie Kompetencji Zespołów Tropienia Użytkowego. Zaproszenie kierujemy do wszystkich entuzjastów tropienia i aktywnego spędzania czasu z psem, zrzeszonych lub nie.
Tropienie użytkowe jest formą aktywności psa i człowieka, która w naturalny sposób buduje silną więź między nimi i prowadzi do wzajemnego szacunku i zaufania. Ma na celu wykorzystanie i rozwijanie możliwości węchowych psa w każdych warunkach pogodowych i topograficznych. Sprawdziany Kompetencji nie służą rywalizacji, a wyłącznie sprawdzeniu postępów poczynionych przez Zespoły Tropiące, które tworzą psy z przewodnikami.
Sprawdziany Kompetencji to impreza, która może trwać od jednego do kilku dni w zależności od możliwości organizacyjnych oraz liczby zgłoszonych zespołów. Sprawdzian Kompetencji, na który Państwa serdecznie zapraszamy, zaczyna się w piątek wieczorem odprawą, na której zostaną omówione: przebieg spotkania, losowanie kolejności podejmowania śladów oraz interpretacja i uwagi dotyczące regulaminu.

Wiecej informacji tutaj:
http://akademiapsapracujacego.pl/poznan/2-uncategorised/56-zaproszenie-n...