Z cyklu Mozaika Myśli: "Himalaje na 4 łapach" 14.11.2013

3 posty / 0 new
Ostatni wpis
Portret użytkownika Agi Włodarczyk
Nieobecny
Zarejestrowany: 07/08/2013
Wpisy: 176
Z cyklu Mozaika Myśli: "Himalaje na 4 łapach" 14.11.2013

Zapraszamy na kolejne niezwykłe spotkanie z cyklu Mozaika Myśli, które jednocześnie będzie spotkaniem otwierającym 3-dniowy Festiwal Kultiwarium.
(www.kultiwarium.pl)

55 dni, ponad 500 km, 12 himalajskich dolin, wysokość ponad 4300 m n.p.m. – tak w liczbach można streścić wyprawę Agi, Przemka i Diuny przez Himalaje Garhwalu.
Podczas spędzonego wspólnie czwartkowego wieczoru nasi goście opowie o swoich przygodach i pokażą niezwykłe zdjęcia z tego mało znanego i trudno dostępnego zakątka świata. Przez całe spotkanie będzie towarzyszyła im (i nam) czworonożna bohaterka tej wyprawy – Diuna Smile

"Nie było łatwo – codziennie towarzyszyły nam krew, pot i łzy, deszcz, śnieg i grad, te jednak były w końcu wypierane z naszej świadomości przez towarzyszącą nam przepiękną scenerię Himalajów. Gubiliśmy się, wspinaliśmy zboczami porośniętymi przez kwitnące rododendrony, zsuwaliśmy się po urwistych śnieżnych zboczach himalajskich dolin. Paliliśmy kadzidełka w przydrożnych stupach, rozbijaliśmy namiot z widokiem na sześcio- i siedmiotysięczne szczyty, kąpaliśmy się w lodowatej wodzie wypływającej z lodowców górskich. Diuna szalała na polach śnieżnych zjeżdżając z nich na grzbiecie, a wieczorem grzała nas w namiocie."

Prowadzący: Agata Włodarczyk, Przemek Bucharowski

Spotkanie odbędzie się w: Domek Cafe ul.Dajwór 16
Wstęp: wolny

Portret użytkownika Przemek
Nieobecny
Zarejestrowany: 11/29/2013
Wpisy: 9
Dziękujemy wszystkim za tak miły wieczór

Dziękujemy wszystkim za tak miły wieczór, mam nadzieję że zainspirowaliśmy Was choć trochę do własnych wypraw, bliższych i dalszych!

Portret użytkownika Agi Włodarczyk
Nieobecny
Zarejestrowany: 07/08/2013
Wpisy: 176
Dziękujemy za bardzo miłe spotkanie

Dziękujemy za bardzo miłe spotkanie w ramach Festiwalu Kultur 'Kultiwarium', a Diuna dziękuję za psie towarzystwo Smile

Wiecie co nam się najbardziej podoba w naszych prelekcjach? To że zawsze poznajemy nowych ludzi, z którymi potem idziemy na psiacer, zwłaszcza wilczakowy Smile

Za zdjęciu: Diuna szaleje z Kurtem.

Aby odpowidać zaloguj się lub utwórz konto