Sport

2013.11.23 (PL) Tomaszów Mazowiecki - Dogtrekking Dog Orient

Udało się!, pomimo przeziębienia Przema, krótkiego snu (wstaliśmy o 3:30), 300 km trasy autem we mgłach rano stawiliśmy się w Tomaszowie Mazowieckim i wystartowaliśmy w Dog Orient.


Udało nam się zająć I miejsce w kategorii rodzinnej (bo wataha to rodzina).Impreza super zorganizowana, trasa przepiękna. 28 km (trochę zabłądziliśmy) przez łąki i lasy, błoto i bagna, a nawet 355 metrowy schron kolejowy dla pociągu sztabowego III Rzeszy.

2013.10.20 - Bieg wytrzymałościowy SVP1 40km - Brescello (Włochy)

Żela z Peronowki

Czas: 3:02
Ocena: doskonała

1. MIEJSCE!


Dogtrekking Lubniewice (PL) 28.09.2013

Podczas 1. zawodów w Dogtrekkingu w Lubniewicach Ula i ja (ex aequo) zajęłyśmy 1. miejsce w kategorii FITNESS (13km).

2011.07.02 (PL) Łódź - I Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Dogtrekkingu 'Over Zoo Cup'

10km - 1 miejsce "ex aequo" przypadło Alicji (z Callisto z Peronówki i Mortą z Peronówki) i Pawłowi (z Sabnockiem z Peronówki)

 

Andariel Conall & Gimir & Enfys Braterstwo wilczaków & Labal Lestat z Peronówki

2011.05.07 - Dogtrekking - Złoty Stok (PL)

W sobotę odbyły się drugie zawody cyklu Pucharu Polski 2011 w Dogtrekkingu. Tym razem w Złotym Stoku. Złoty Stok to cudowna okolica położona w Kotlinie Kłodzkiej, słynna głównie z Kopalni Złota, która jeszcze w sumie nie tak dawno pracowała pełną "parą" i... najdłuższej tyrolki w Polsce (jeśli nie w Europie). Dla dogtrekkerów oznacza zaś start i metę na terenie malowniczego kamieniołomu i bardzo przyjemną (choć momentami męczącą trasę) wiodącą przez Góry Złote i Bardzkie. Skalisko, czyli dawny kamieniołom: tutaj się wszystko zaczyna i kończy Smile

2011.04.02 - Dogtrekking - Pawełki (PL)

No i po Pawełkach. Laughing out loud

Tegoroczne Pawełki ze względu na pogodę dużo bardziej sympatyczne niż rok temu, co mieliśmy możliwość ocenić i docenić idąc sobie tym razem tempem praktycznie spacerowym z powodu niedawnej kontuzji jackowego kolanka.
Ogólne wrażenie jest takie, że Puchar Polski z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników, coraz więcej uczestników się zgłasza (tym razem np. rodzin na listach startowych było aż 24(!!!), a jeszcze się dopisywano na miejscu. Zatem skończyło się rumakowanie, bo poziom też wzrasta.

Klasyfikacja Generalna Pucharu Polski w Dogtrekkingu 2010

W roku 2010 wilczaki nie raz pokazywały się na trekingowych trasach. I mimo, że ich właściciele dopiero przecierają nam szlaki w tym sporcie to już zdołały dotrzeć na podium.

W kategorii kobiet na 24 miejscu uplasowała sie Magda z Astarte Lupus Ardor.

W kategorii rodzin Jacek, Bożena i Karolina wraz z Łowca z Peronówki zajęli... 2 miejsce!!!

2010.09.25 - Dogtrekking - zakończenie Pucharu - Siedlec (PL)

Zatem skończyło się... przynajmniej na ten rok. Szkoda, bo już się zdążyliśmy przyzwyczaić i czekać na kolejną edycję. Tym razem przyjdzie poczekać trochę dłużej, bo aż do przyszłego roku...

A w Siedlcu na Jurze było w skrócie tak:

2010.07.03 - Puchar woj. Kujawsko-Pomorskiego w Dogtrekkingu - Bydgoszcz (PL)

Alakra z Cayo wygrały kategorię kobiet z godzinną przewagą nad następną uczestniczką marszu. W ogólnej Klasyfikacji kobiet i mężczyzn zajeły 3 miejsce (z minutą straty).

Drużynowo 3 miejsce dla drużyny Wolfdoga Smile

Pelne wyniki:

2005.09.09-11 - Spotkanie w Peronówce, II Memoriał Hokiego i zawody obedience - Późna (PL)

Nasza wycieczka na największy zlot wilczaków, zaczęła się od podrózy pociągiem do Poznania do Eli Smile Dojechaliśmy szczęśliwe, zjedliśmy wspaniały obiad (wielkie dzieki Elu!) i ruszyliśmy. Najpierw krótki postój u znajomych Eli w Zielonej Górze Smile

Nareszcie dojeżdżamy. Patrzę i widzę Polsko-Niemiecką granicę, nagle skręcamy w bok i jedziemy wzdłuż granicy do Późnej Smile Na miejscu jest już parę osób, witamy się ze wszystkimi. Zasiadamy do stołu i zaczynamy rozmawiać, a później idziemy spać... Wink

Subskrybuje zawartość